boxy samochodowe Northline

W jaki sposób wybrać pierwszorzędny box (kufer ) samochodowy
Choć sezon urlopowy już dawno przeminął to tak w gruncie rzeczy każda pora jest idealna na to by zażyć odrobinę wypoczynku oraz zrobić sobie kilka dni wolnego. Kiedy wyruszamy na wyprawę z rodziną od czasu do czasu zdarza się, że ciężko jest ulokować wszelkie rzeczy w bagażniku. W takim wypadku należałoby jest zainwestować w box samochodowy, czyli doczepiany na dachu samochodu dodatkowy bagażnik. Jednakże nasuwa się pytanie, czym wypada się kierować przy tego typu zakupie? Jaki kufer samochodowy kupić, aby radować się spokojną oraz wygodną jazdą oraz być przekonanym o bezpieczeństwie swojego bagażu? O tym poniżej.

Northline Tirol 420 Wing Carbon

Właściwy wybór samochodowego kufra

By box samochodowy był udanym zakupem, którego nie będziemy żałować wypada wziąć pod uwagę kilka istotnych aspektów z nim związanych.

•    Dopasowanie do samochodu
•    Bezpieczeństwo
•    Waga
•    Przystępna cena

Skupiając się na pierwszym punkcie trzeba stwierdzić, że nie każdy bagażnik można zintegrować z dowolnym typem samochodu więc najpierw należy się dowiedzieć czy te szczegóły będą ze sobą współbrzmieć. Odpowiednim rozwiązaniem jest bagażnik uniwersalny. Bezpieczeństwo jest drugim oraz bodajże najistotniejszym punktem- box powinien mieć blokadę przed włamaniem, a na dodatek należałoby jest wiedzieć, co się z nim dzieje w chwili ewentualnej kolizji.

Jeżeli chodzi o wagę kufra, przed kupnem należałoby dowiedzieć się jaki jest maksymalny udźwig samochodu. Następny aspekt to cena- boxy mają własne udogodnienia za które należy dopłacać. Jeżeli nie zależy nam na tego rodzaju akcesoriach to kupmy taniej, lecz postawmy na solidną firmę.